Dowiedz się więcej

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o inwestycji „Domy na Pszennej“

Osiedle „Domy na Pszennej” położone jest w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Pszennej 7. Kliknij i pobierz folder - przeczytaj więcej o Domach na Pszennej

11 energooszczędnych i ekologicznych domów wykonanych z najwyższej jakości materiałów będą gotowe do zamieszkania jeszcze w tym roku! Na terenie inwestycji mieści się 14 miejsc postojowych oraz nowoczesna, zamykana wiata na rowery. 
Każdy z domów posiada swój ogród, zbiorniki na wodę opadową do podlewania roślinności oraz jest przystosowany pod montaż paneli fotowoltaicznych. Wszystkie lokale są wyposażone w piece gazowe oraz rekuperatory (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła). Dzięki rekuperacji i najnowszej technologii budownictwa opłaty za utrzymanie domu będą minimalne! Dodatkowo każdy z domów ma duże, ponad 20 m2 poddasze.
Teren osiedla jest otoczony drzewami, których na terenie inwestycji zachowano jak najwięcej. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddajemy ponad 2000 m2 części zielonej oazy, która będzie służyć jako miejsce do odpoczynku, rekreacji, uprawiania sportu, organizacji rodzinnych pikników, czy osiedlowych spotkań. Całe osiedle wraz z terenem zadrzewionym jest ogrodzone, co sprzyja poczuciu prywatności i bezpieczeństwa jego mieszkańców.

 

Rachunki niższe o 30%

Roczne koszty ogrzewania domu murowanego o wielkości 177 m2 to ok. 2828 zł. Natomiast koszty ogrzewania domu o takiej samej powierzchni zbudowanego z drewna w naszej technologii to rocznie ok. 2131 zł.
To o niemal 700 zł mniej!*

Możesz z nami zaoszczędzić aż 30% kosztów ogrzewania w ciągu roku. To również ograniczenie wpływu na środowisko poprzez mniejsze wykorzystywanie naturalnych zasobów ziemi i mniej ciepła uwalnianego niepotrzebnie do atmosfery.

*Kwoty mogą różnić się nieznacznie w zależności od dostawcy gazu